Vila Asterios

Hanioti, Kasandra

već od 80€

Opis destinacije

Hanioti, mesto prelepe vegetacije, svoje ime je dobilo po prvim doseljenicima iz grada Hanije sa Krita. Ovim malim živopisnim rajem biće očaran svako ko ga poseti. Mesto je ušuškano između magistrale sa jedne i obale Toroneos zaliva sa druge strane. Ovakav idealan položaj učinio ga je vodećim letovalištem na poluostrvu Kasandra. Sam centar po svojoj strukturi podseća na Jelisejska polja – u centru je kružni trg sa fontanom, u koji se uliva šest ulica. Sve one uveče se pretvaraju u pešačku zonu sa velikim brojem prodavnica, taverni, restorana, kafića... Idući prema plaži nailazi se na veliki uređeni park, idealan za odmor od gradske vreve i vreline letnjeg sunca, kao i na živopisnu crkvu. Plaža je duga, kombinacija finog peska i šljunka, oivičena zelenilom. Plaža se redovno održava i stalno dežuraju spasioci, pa je veoma bezbedna i preporučljiva i za porodice sa decom. Nagrađena je *plavom zastavicom* zbog izuzetno čistog mora i besprekornog okruženja. Uz plažu se nalazi i šetalište sa kafićima i restoranima i radnjama u kojima možete naći rekvizite za plažu i vodene sportove. Ponuda smeštaja je bogata i raznovrsna, od modernih porodičnih vila do luksuznih hotelskih kompleksa, pa će ovde svako moći da nađe ono što mu odgovara. Ima i veliki broj kafića, kubova i koktel barova, koji nude zabavu za sve generacije do kasno u noć. A preko dana, ukoliko vam dosadi izležavanje na plaži, na raspolaganju vam je dosta aktivnost: šetnja, istraživanje okoline motorom ili autom koje možete i da iznajmite, kupovina suvenira u brojnim prodavnicama, uživanje u gastronomskim specijalitetima u nekom od brojnih restorana, taverni, picerija, uživanje i nekom od vodenih sportova ili jednostavno odmor u parku kraj plaže. Pored svih ovih turističkih sadržaja, ovde su, ukoliko Vam zatrebaju, i pošta, ambulanta, apoteka, rent-a-car agencije, taksi služba, javni prevoz, supermarketi, ekskluzivne radnje kože, krzna, zlata, pekare, poslastičarnice... Do Haniotija se relativno lako i brzo

Informacije

SMEŠTAJ

  • Apartman

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz

Udaljenost

  • Plaža > 80m

Oprema

  • Klima
  • Kuhinja
  • Roštilj
  • TV
  • Wifi

Broj nocenja

  • 10 Noćenja

Broj kreveta

  • 2 Kreveta
  • 3 Kreveta
  • 5 Kreveta
  • 6 Kreveta
  • Opis smeštaja
  • Cenovnik
  • Program putovanja
  • Prevoz
  • Uslovi plaćanja

Lokacija: vila je udaljena oko 80m od plaže, u samom centru Haniotija.
Vila Asterios je godinama u našoj ponudi i jedna je od najbližih vila plaži. Nalazi se nedaleko od glavnog trga, u blizini crkve u najživljem delu letovališta. U blizini vile je mini market, preko puta je pekara i poslastičarnica, prodavnica suvenira, a nedaleko od vile su ostali sadržaji u mestu. Lepo uredjeno dvorište okruženo zelenilom sa letnjikovcem i roštiljem, omogući će vam da deo dana provedete u hladovini, miru i tišini. Svi studiji su na prvom spratu, osim jednog koji je u prizemlju. Deo terasa okrenut je prema moru, a deo gleda na trg i samo mesto.

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dva obična ležaja.
1/3 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i jedan bračni i jedan običan ležaj.
1/5 duplex – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj jedan bračni i jedan običan ležaj, u trećoj jedan bračni ležaj.
1/6 duplex – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, u drugoj jedan bračni i jedan običan ležaj, u trećoj jedan bračni i jedan običan ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje klima uređaja, WI-FI interneta i peškira - BESPLATNO.

Uskoro cenovnik za LETO 2021...

AUTOBUSKI PREVOZ:
1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima (mesto polaska biće naknadno objavljeno). Proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa. Vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska).
3. – 11. Dan – Boravak u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.
13. Dan – Dolazak u Beograd u ranim prepodnevnim časovima.

Napomena: polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele. Proveriti jedan dan pre putovanja tačno mesto sastanka i vreme polaska autobusa.

SOPSTVENI PREVOZ:
1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.
2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.
Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA SITONIJUPOLAZAK ZA TASOSPOLAZAK ZA SIVOTUPOLAZAK ZA EVIJUPOLAZAK ZA PILION MILINAPOLAZAK ZA KEFALONIJUPOLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.31519,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,301515.319,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.416.119,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.31721,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.517.221,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,301717.321,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.31822,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.31923,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,302020.300,3018,3023,30
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLIS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA SITONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
POLAZAK ZA TASOS - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 85€ / 70€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 75€ / 60€
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
POLAZAK ZA SIVOTU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti
• Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...75€ / 60€ •Niš... 70€ / 55€
POLAZAK ZA EVIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 75€ / 65€ •Jagodina... 70€ / 60€ •Niš... 65€ / 55€
U cenu autobuskog prevoza je uračunata karta za trajekt na relaciji Glifa – Agiokampos – Glifa
POLAZAK ZA PILION MILINA - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 70€ / 60€ •Jagodina... 65€ / 55€ •Niš... 60€ / 50€
POLAZAK ZA KEFALONIJU - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 90€ / 80€ •Jagodina...85€ / 75€ •Niš... 80€ / 70€
Doplata za trajekt na relaciji Kilini-Poros-Kilini - 20€.
POLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO - Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
• Beograd... 75€ / 55€ •Jagodina...70€ / 50€ •Niš... 65€ / 45€
U cenu preovoza je uračunat trajekt na relaciji Tripiti-Amuljani-Tripiti, kao i transfer od luke na Amuljaniju do vila.
NAPOMENE:
• Za putnike koji putuju autobuskim prevozom, polazak je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
• Putnik je dužan da se lično i